Hamek

Fasiliteter og Tjenester

HVA KAN VI TILBY

Fasiliteter

2 anlegg (Samasjøen og Sentrum)

Tørrdokk ( 145 x 27 x 9,5 meter)

Slipphall med 2 slipper

Kaianlegg med dypvannskai ( ca. L=100 m og D=12 m)

ISPS-område

Landstrømsanlegg (Inntil 690v-60Hz)

Tjenester

Slipp-/Dokksetting

Sveising

Maskin-/Rørarbeid

Rengjøring

Overflatebehandling

OM OSS

LITT INFORMASJON OM HAMEK

Harstad Mek. Verksted AS er et heleid datterselskap av Harstad Skipsindustri AS og er landsdelens største serviceanlegg for maritim næring.

Vår portefølje består bl.a av  fartøy fra havbruk, offshore, fiskeri, passasjer og handel.

Virksomheten drives i dag på 2 anlegg i Harstad.

Anleggene består av 4 slippanlegg – hvorav 2 er overbygd. Vi har  Nord-Norges største tørrdokk, god krankapasitet, samt  gode kai-/og fortøyningsforhold.

Selskapet har pr i dag ca 100  ansatte og har en årlig omsetning på ca 140 mill kr.

Bedriften er ISO 9001:2015 sertifisert.

KONTAKT OSS

HVORDAN KOMME I KONTAKT MED OSS

Send oss en e-post

Kontaktinformasjon:

Besøksadresse:
Samasjøveien 22, 9404 Harstad

Fakturasadresse:
Samasjøveien 22, 9404 Harstad

Org. nr.:
974 365 022

Telefon:
77 01 88 00
Vakttelefon:
905 55 970*

*Ved behov for assistanse etter kl. 15.00

Finn oss på:

ADMINISTRASJON

Jan Oddvar Olsen

Administrerende Direktør

Telefon:77 01 88 00

Mobil: 952 44 667

E-post: jan.o@hamek.as

Per Einar Storhaug

Økonomidirektør

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 994 32 333

E-post: per.einar@hamek.as

Siv P. Ystebø

HR-leder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 952 74 166

E-post: siv@hamek.as

Kent Are Fredheim

Teknisk leder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 930 02264

E-post: kent.are@hamek.as

Frank Myre

Prosjektleder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 918 08072

E-post: frank@hamek.as

Børre Myrvang

Prosjektleder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 418 59 875

E-post: borre@hamek.as

Stig Ivetorp

Prosjektleder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 482 27689

E-post: stig@hamek.as

Eskil Fjelldahl

Kalkulasjon/Prosjektleder

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 467 72265

E-post: eskil@hamek.as

Ronny Årbekk

Prosjekt

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 911 80805

E-post: ronny@hamek.as

Kjell Høgmo

Økonomi/Prosjekt/IT

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 940 51888

E-post: kjell@hamek.as

MASKIN/RØRAVDELING

Viggo Sørstrøm

Formann

Telefon: 77 01 88 00

Mobil: 482 22753

E-post: viggo@hamek.as

Finn-Otto Kjellevoll

Formann

Mobil: 476 05 024

E-post: finn.otto@hamek.as

SVEIS-/PLATEAVDELING

Reidar Nilsen

Formann

Mobil: 478 17 549

E-post: reidar@hamek.as

Rune Halvorsen

Bas/Formann

Mobil: 907 30 351

E-post: rune@hamek.as

SLIPP/-OVERFLATEBEHANDLING

Lars Ervik

Formann

Mobil: 916 44 028

E-post: lars@hamek.as

Espen Myrvang

Formann

Mobil: 481 76 759

E-post: espenmy@hamek.as

FINN OSS

FINN OSS PÅ KARTET

 

henter kart - vennligst vent...

Harstad Mek. Verksted AS - Samasjøen: 68.807000, 16.540453
Harstad Mek. Verksted AS - Sentrum: 68.797310, 16.542706